Glorieuze winst voor SVW/ABF pupillen

Geplaatst op: 05-09-2016

Zaterdag 3 september. We spelen niet tegen koploper Birds, maar tegen de nummer 3. Blue Birds uit Delft. We spelen echter tegen hun tweede team. Jammer, want ondanks dat de scheids (coach Erik) de slagzone groter gemaakt heeft, slaan ze maar 1 honkslag.  

Zach is eerste pitcher. Hij doet het hartstikke goed. Rustige ballen en heel veel slag. Resultaat van twee innings: 7 slagmensen, 19 strikes en 6 wijdballen. Wat een resultaat! ABF aan slag doet het beter. In de eerste inning slaat Hudson een honkslag, hij scoort uiteindelijk op een doorgeschoten bal. Serkan komt met vier wijd op het honk en scoort dankzij Floris die een homerun over het midveld slaat. Gaaf Floris. In de tweede inning komen veel jongens met vier wijd op het honk. Evan, Sophia en Kartal scoren hieruit.  De eerste honkslag in deze inning komt van Ivan die met twee slag aan zijn broek een moeilijke binnenkant bal toch het midveld in weet te slaan. Hierop scoort Hudson. 7-0 inmiddels. In de derde inning is Ivan pitcher. Keiharde pitches die catcher Serkan waanzinnig vangt. De eerste en vierde gaan uit op drie slag. Dan zijn de honken vol. Gedwongen loop, 1 punt wordt gescoord. Weer volle honken. De zevende slagman. Volle bak (2 slag, 3 wijd). De druk is hoog, maar Ivan gooit een perfecte pitch. 3 slag, derde nul. Pfff dat was spannend! ABF aan slag. Floris slaat een honkslag en maakt gebruik van de foute aangooi op het derde honk. Hij scoort. Jacob en Evan, met vier wijd op het honk gekomen, scoren uiteindelijk op een doorgeschoten bal. Sophia slaat de bal en komt door een foute aangooi naar 1 op het honk. Ze scoort op de lage honkslag in het midveld van Tobias. De vierde inning. Jacob is pitcher. Mooie techniek. 2x3 slag, 1 honkslag tegen. En dan, catcher Serkan ziet dat de loper steelt van 1 naar 2. Hij gooit de bal naar Sophie op het tweede honk en zij tikt de loper uit. Een prachtige Major League actie! Blue Birds wil geen gelijkmakende slagbeurt, omdat ABF al gewonnen heeft met 11-1. Jammer, want het is schitterend honkbalweer. Maar met veel vertrouwen kijken we uit naar het volgende honkbal weekend. Zaterdag spelen we thuis tegen Storks uit Den Haag. 15.00 uur op het veld bij de Amerikaanse School. Kom je kijken?   • ]