Kom gezellig een kijkje nemen op het ROBA Kozijn Compleet toernooi !

Geplaatst op: 14-05-2016

Beste voetballiefhebbers,

Aanstaande Zaterdag is het dan eindelijk zo ver. De 1e editie van het ROBA Kozijn Compleet toernooi staat op het programma.

Dit Veteranen toernooi zal een podium  bieden aan 12, 35+ teams uit de regio haaglanden, die tot het laatste moment zullen gaan strijden om de felbegeerde 1e plaats. Buiten een ongetwijfeld spannend 7 tegen 7 voetbal toernooi is er  ook een heerlijke  barbecue, geheel verzorgd door Slager-traiteur Cees Laban.

Om de dag tot een spetterend einde te brengen, staat er ook nog een optreden van Marvin Ramon op het programma. Genoeg reden dus om aanstaande zaterdag gezellig een kijkje te gaan nemen op Sportpark Kerkehout.

Organisatie veteranen toernooi S.V. Wassenaar 
  • ]