Ontslag dreigt voor coach F1

Geplaatst op: 03-04-2016

ONTSLAG DREIGT VOOR COACH SV WASSENAAR F1

Afgelopen vrijdag kwam het bestuur van SV Wassenaar met spoed bijeen. Onderwerp was het functioneren van de coach van F1. Vorige week zaterdag nam oud eerste elftal speler Frank Brouwer de coaching voor zijn rekening en werd er gewonnen van koploper ASC uit Oegstgeest. De resultaten zijn dit jaar zeer wisselvallig bij F1. Soms wordt er fantastisch gespeeld en worden er mooie overwinningen behaald. Maar soms gaat het ook helemaal mis. Het bestuur besloot daarom afgelopen vrijdag, de eerste van de maand, om een keihard besluit te nemen. Coach Ruud Ruigrok van de Werve moet een overwinning halen in de thuiswedstrijd tegen ASC. Anders zal men hem ontslaan en Frank Brouwer benaderen om de leiding over te nemen.

Noot redactie. Zaterdag 2 april verloor F1 thuis kansloos van ASC. De bal ligt nu bij het bestuur.
  • ]