Ricardo Over treedt toe tot de Voetbal Commissie

Geplaatst op: 16-04-2016

Op Donderdag 14 April werd duidelijk dat de Voetbal Commissie een nieuw commissie lid rijker is. Het gaat hier om Ricardo Over, aanvoerder van het 1e elftal. De reden dat de Voetbalcommissie (bestaande uit: Richard Bignell, Mario van Dam, Rob Wessel, Nick Allmers & Glenn Verburg) een nieuw commissie lid er bij krijgt, is omdat Mario van Dam zich (tijdelijk) heeft terug getrokken uit de Voetbal Commissie wegens privé redenen. Het aanstellen van Ricardo Over als commissie lid kwam niet geheel als een verassing. In het verleden is al gebleken dat Ricardo vaak te hulp schoot als er hulp nodig was binnen de vereniging. 

Wij wensen Ricardo Over veel succes als commissie lid en wij zijn erg tevreden met zijn aanstelling.

De Voetbal Senioren Commissie
  • ]