S.V. Wassenaar 1 ( Voetbal ) nog zoekende

Geplaatst op: 12-09-2016

Ondanks het 3-0 verlies bij KSD Marine was het eerste van de heren afgelopen zaterdag niet echt de mindere.

De eerste helft speelde SV Wassenaar niet slecht. Verdedigend zat het goed in elkaar en er werden weinig kansen weggeven. Gelegenheidskeeper Ricardo Over hield goed het overzicht en kwam feitelijk niet in de problemen. Vlak voor rust wist KSD Marine toch een voorsprong te pakken. Jammer voor de formatie van Herman Kooijenga en Nico Buijs, want dit kwam op een ongelukkig moment.

Na rust bleef het gelijk opgaan. Wel zag je dat de mannen van KSD Marine fysiek veel harder waren dan de Kerkehouters. Maar ook nu werd de door Roadflow/Alarma33 gesponsorde Wassenaarse formatie niet weggespeeld. Dat het uiteindelijk 3-0 werd was afgetekend.

De komende wedstrijden moet SV Wassenaar zijn punten gaan pakken. Dan komen er teams die van hetzelfde niveau zijn. Dan zal strijdlust de doorslag gaan geven. Kom onze jongens ondersteunen!

   • ]