Uitslagen en Stand

    Uitslagen Honkbal 3e klasse D

    DatumWedstrijdUitslag
    Zaterdag 8 april 2017Schiedam H2 - Wassenaar H220 - 10
    Zondag 16 april 2017Wassenaar H2 - Braves H213 - 21
    Zondag 23 april 2017Gophers H1 - Wassenaar H211 - 9

    Stand Honkbal 3e klasse D

    #TeamGWWGVMINPntRVRT
    1Hellevoet Athletics H14400085841
    2Alphians H25401088457
    3Gophers H14301065539
    4Schiedam H33201043829
    5Braves H23102023442
    6Schiedam H24103024454
    7Adegeest H1100100413
    8Wassenaar H23003003252
    9Spikes H13003003254








    • ]