Uitslagen en Stand

    Uitslagen Softbal Dames 2e klasse A

    DatumWedstrijdUitslag
    Zondag 16 aprilAdegeest DS1 - Wassenaar DS14 - 3
    Zaterdag 29 april 2017Wassenaar DS1 - Zwijndrecht DS16 - 2
    Zondag 7 mei 2017Storks DS2 - Wassenaar DS13 - 6

    Stand Softbal Dames 2e klasse A

    #TeamGWWGVMINPntRVRT
    1Adegeest DS15410092911
    2Islanders DS1330006409
    3Euro Stars DS23201042616
    4Starlights DS13201043325
    5Wassenaar DS1320104159
    6Alphians DS14202043324
    7Storks DS25203043140
    8Zwijndrecht DS13111031010
    9Neptunus DS23102022122
    10Ducks DS13102022025
    11Cardinals DS14103023536
    12ROEF! DS3200200234
    13Braves DS23003001448

































    • ]